1401-03-03 13:35

با ما در ارتباط باشید

همکاری با شما افتخار ماست

آرکـــا پلیــــــمر

درخدمت

صنعتگران عزیز

صنعت پلاستیک

گروه آرکــــا پلیمر به عنوان اولین مرکز فروش پلیـــــــمر حضوری در غرب تهران اماده ارائه خدمات به شما عزیزان صنعتـگر می باشد .
با توجــه به شناخت گروه آرکــا پلیمر از بازار پلاستیــــــک ایران آماده عرضـــه محصولات پلیمری به صورت یک کیسه و نمونه نیز در جهت رفاه حال شما صنعتگران می باشد . 

آرکا پلیمر

هدف ما خدمت گزاری به صنعتگران پلاستیک است

صادرات

ما در گروه ارکا پلیمر با تلاش بی وقفه برآنیم که بتوانیم امر صادرات محصولات پتروشیمی ، پالایشگاهی ، نفت و گاز برای شما بزرگواران شرایطی مهیا کنیم تا محصولات مورد نظر شما را با بالاترین کیفیت و در بهترین زمان ممکن و با مناسبترین شرایط ارائه کنیم .

واردات

ما در گروه آرکا پلیمر برآنیم که بتوانیم با شناخت نیازبازار ایران به پلیمر های مهندسی و همچنین در راستای خدمت به صنعتگرن عزیز صنعت پلاستیک ، اقدام به ثبت سفارش و عرضه محصولات پلیمری و مهندسی و تخصصی کرده از جمله پلیمر های پلی امید ، پلی استال ، پلی کربنات ، پت تخصصی ، پلی پروپیلن ، EVA  و …

توصعه بازیافت و حفظ محیط زیست

بحث داغ « زباله » یا « مواد زائد » از جمله چالش های زیست کحیطی دنیای مدرن و متمدن امروز است . امروزه به واسطه تکنیک های بوجود آمده ، بشر به جایی رسیده است که به زباله لقب « طلای کثیف » داده است .

حال گروه صنعتی آرکا پلیمر در نظر دارد با افزایش روز افزون مواد پلاستیکی در راستای حفظ محیط زیست کشورمان و همچنین حفظ منابع طبیعی و نفتی و همچنین کارآفرینی در این نقش هدفها و برنامه ریزی هایی در دستور کار دارد.

جایگاه پلیمر ها در صنعت تروشیمی ایران

تحولاتی که این صنعت عظیم را رفته رفته به صنعت اول کشور تبدیل میکند ، به طوری که تولید 800 هزار تن انواع محصولات پتروشیمی در پایان جنگ تحمیلی در سال 1367 به 4/53 میلیون تن در سال 1397 افزایش یافته است که در این مقدار تولیدات صنعت پتروشیمی 8/6 میلیون نم سهم انواع پلیمر ها بوده است . 

اولین پلیمر تولیدی در ایران پلی وینیل گلراید PVC  است که در سال 1349 و در پتروشیمی آبادان به میزان 36 هزار تن تولید شد و مقدمه ای برای ورود هر چه بیشتر این محصول پر اهمیت به زندگی ایرانی ها بود ف اما از آن زمان تا کنون تحولی عظیم به وجود آمده است که با نگاهی به آمار تولید این محصول میتوان این تحولات را مرور کرد .

محصولات شیمیایی

آرکا پلیمر سعی میکند خدماتی ممتمایز و با کیفیت ارائه نماید . هدف ما ایجاد جامع ترین بانک اطلاعاتی مواد اولیه صنایع شیمیایی کشور به منظور سهولت در انتخاب مواد شیمیایی مورد نظر در کوتاه ترین زمان ممکن ، دسترسی به اطلاعات دقیق مواد شیمیایی و معرفی شرکت های تامین کننده در داخل کشور می باشد . 

خدمات فنی

گروه صنعتی آرکا گلیمر با هدف تامین مواد اولیه مهندسی صنعت پلاستیک و الستیک و ارائه کننده خد مات تخصصی جهت گسترش دانش مصرفکنندگان ، مطابق با پیشرفت های روز دنیا در این صنعت ، تاسیس گردید.

ما با دانش فنی و توانمندی های مهندسی نیاز مشتریان و  همکاران خود را هوشمندانه پاسخ می دهیم و راه حل های نو را با تولید آ|میزه های مهندسی ارائه می کنیم .

ارائه خدمات مشاوره برای صنایع کشور همچون صنعت الکترونیک و مخابرات ، صنایع الاستیک ، بسته بندی ، پزشکی ، نساجی و …

آدرس:

بازار آهن شاد آباد 

مجتمع تجاری آواجنرال واحد 1

ارتباط با ما :

تلفن : 20 الی 40660017-021

021-40660501

ساعت کاری:

08:00 صبح – 18:00 عصر

شنبه تا چهار شنبه