1402-09-18 05:41

تخلف پتروشیمی جم در کمیسیون اصل 90 مجلس بررسی می شود.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس خبر داد که گزارش نهایی درباره ترک‌فعل‌های مسئولان پتروشیمی‌جم در دولت قبل در کمیسیون بررسی و برای پیگیری به قوه قضائیه ارسال می‌شود.

علی خضریان سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به جلسه ظهر امروز کمسیون متبوعش، اظهار کرد: جلسه ظهر امروز کمیسیون در خصوص ترک فعل‌ها و تخلفات صورت گرفته شده توسط مجموعه شرکت پتروشیمی جم در دولت گذشته که منجر از بین رفتن مبالغ بالایی از درآمدهای این شرکت شده است با حضور مدیران عامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی پتروشیمی جم به همراه نمایندگان اداره کل دادگستری استان تهران، دیوان محاسبات کشور و دیگر دستگاه‌های نظارتی برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه گزارشی از وضعیت و تخلفات این پرونده که در کمیسیون اصل نود در حال نهایی شدن است، با حضور میهمانان در کمیسیون مرور شد.

سخنگوی کمیسیون اصل نود تاکید کرد:در نهایت در این جلسه مقرر شد گزارش نهایی این موضوع در کارگروه تخصصی کمیسیون اصل نود با مشارکت دستگاه‌های نظارتی و قضایی تدوین و برای پیگیری موضوع در دستگاه قضایی برای احقاق حقوق عامه مطرح شود.